Pogoda na wtorek 21 września
Wtorek 21 września zapowiada się z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Temperatura wyniesie od 10℃ na Podlasiu, przez 13℃ w centrum kraju, do 16℃ na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany.
Pogoda na środę 22 września
W środę 22 września zachmurzenie okaże się duże, ale jest szansa na przejaśnienia. Na południowym wschodzie i w centrum kraju okresami niewykluczone są opady deszczu do pięciu l/mkw. Termometry wskażą od 10℃ na Podkarpaciu, 14℃ w centrum kraju, do 15℃ na zachodzie. Zachodni i północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny.
Pogoda na czwartek 23 września
Czwartek 23 września przyniesie zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północnym zachodzie i północy kraju może popadać deszcz do pięciu l/mkw. Na termometrach zobaczymy od 13℃ na Podlasiu, przez 15℃ w centrum kraju, do 18℃ na Dolnym Śląsku. Zachodni umiarkowany, a okresami dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h.
Czytaj też:
„Taniec z Gwiazdami”. Kto pożegnał się z marzeniami o kryształowej kuli w 4. odcinku?